Ota yhteyttä
Keijo Sakaranaho

Keijo Sakaranaho

Toimitusjohtaja

ViherRakennus on Keijon yritys vuodesta 1987. Soita Keijolle kun haluat keskustella mahdollisesta uudesta projektista.

0400 890 077
keijo.sakaranaho@viherrakennus.com


Matti Sakaranaho

Matti Sakaranaho

Työpäällikkö

Matti vastaa työnjohdosta Oulun kulmilla käynnissä olevissa projekteissa. Oulun seudun urakkalaskenta ja hankinnat.

040 503 8779
matti.sakaranaho@viherrakennus.com


Jaana Timonen

Jaana Timonen

Työnjohto

Jaana vastaa työnjohdosta Oulun alueella. Tavoitat Jaanan parhaiten soittamalla.

040 7474 670
jaana.timonen@viherrakennus.com

 


Henkilökunta Helsinki

Keijo Sakaranaho

Keijo Sakaranaho

Toimitusjohtaja

ViherRakennus on Keijon yritys vuodesta 1987. Soita Keijolle kun haluat keskustella mahdollisesta uudesta projektista.

0400 890 077
keijo.sakaranaho@viherrakennus.com


Tomi Sakaranaho

Tomi Sakaranaho

Varatoimitusjohtaja, laskentapäällikkö

Tomi vastaa pääkaupunkiseudun urakkalaskennasta ja hankinnoista.

044 323 3006
tomi.sakaranaho@viherrakennus.com


Timo Laitala

Timo Laitala

Työnjohtaja

Timo vastaa työnjohdosta pääkaupunkiseudulla. Tavoitat Timon parhaiten soittamalla.

040 519 0238
timo.laitala@viherrakennus.com


Jarkko Kronqvist

Jarkko Kronqvist

Työnjohtaja

Jarkko vastaa työnjohdosta pääkaupunkiseudun urakoinnissa.

0405008859
jarkko.kronqvist@viherrakennus.com

 


Taloushallinto

Bertta Karjalainen

Bertta Karjalainen

Talous ja markkinointi

Bertta vastaa talous- ja markkinointiasioista. Kun kysymys esim. laskutukseen liittyvistä asioista, ole yhteydessä.

040 510 9746
bertta.karjalainen@viherrakennus.com


Rakentamisen ammattilainen

Kun pihasi tai kiinteistösi kaipaa uutta ilmettä, käänny luottamuksella puoleemme. Viherrakentaminen ja suurten rakennusprojektien suunnittelu ja hallinta on ydinosaamistamme. Työskentelyalueemme alkaa kaksi metriä maanpinnan tason alapuolella ja ulottuu julkisivun ja sisätilojen kautta katolle asti.

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous

Oulun toimipiste

Haarasuontie 9
90240 OULU

Katso kartalla »

Vantaan toimipiste

Martinkyläntie 54
01720 VANTAA

Katso kartalla »

Seuraa meitä somessa!

someikoni someikoni someikoni someikoni someikoni

 

logologologologo LogoAA logo

Copyright © 2021 Viherrakennus Oy Keijo Sakaranaho

Ota meihin yhteyttä